קורסי ערבית אישיים (פרימיום) בזום

הקורסים האישיים הם פרי ניסיון מעשי של כ-20 שנה בערבית מדוברת, תקשורתית והם תוצאה של היכרות עם המגזר הערבי בארץ ובעולם, היכרות עם הבדלי התרבות, הדת והלכי הרוח. זהו לא קורס ערבית גנרי אלא קורס עומק  המאפשר לימוד עמוק ויעיל אשר משלב את כל ההיבטים המעשיים הנדרשים למעוניינים להיכנס לעולם הערבי דרך השפה הערבית.

הלימודים מתאימים לכל מי שהשורה התחתונה שלו היא התועלת והערך המוסף

הקורסים מועברים לאנשי עסקים, רופאים, מהנדסים, בעלי מקצועות חופשיים ואחרים אשר מעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בשפה ובתרבויות הערביות לצרכים מעשיים או לצרכי העשרה והרחבת התודעה ואשר יכולים להשקיע את הזמן והמשאבים הנדרשים לשם כך.

הקורסים מיועדים למבוגרים בלבד,  במקרים מיוחדים אנחנו מקבלים צעירים מתחת לגיל 18 לתקופת ניסיון.

הקורסים האישיים לא מתאימים למי שהשורה התחתונה שלו היא המחיר

ללימודים באמצעות זום יתרונות רבים, ביניהם: גמישות מקסימלית בזמנים ובשעות, חיסכון בזמן נסיעה וחניה, אפשרות ללימודים מכל מקום שהוא בארץ ובעולם בו ישנו חיבור לאינטרנט, השיעורים מוקלטים וניתנים לשמירה וצפייה חוזרת.

אנחנו מלמדים ערבית מדוברת, ספרותית וערבית של אמצעי התקשורת בכל הרמות, החל מרמת מתחילים ועד לרמות המתקדמות ביותר. קורסי האונליין מתנהלים בזום מול מרצה אקדמאי בעל ניסיון בזמן אמת 1 על 1.

משך הקורס בהתאם למספר השעות שנרכשו, חבילה מינימלית מתחילה מ-10 שעות כאשר בד"כ נערך שיעור בן שעה אחת לשבוע בהתאמה מקסימלית לזמינות של הסטודנט.

סטנדרט הלימודים של ביה"ס חיכמה הוא המוביל בשוק: מרצים מובילים מהשורה הראשונה אשר נבחרו בפינצטה בכדי להבטיח חווית לימודים מצויינת, תכנית לימודים עדכנית ואקטואלית, שיטת לימודים מוצלחת, שימושית ומוכחת, ליווי באמצעות אתר מתוקשב, אפליקציית עזר,  ועוד. אנחנו עורכים משובי סטודנטים בתדירות גבוהה בכדי לשמר את רמת ההוראה הגבוהה ואיכות התכנים שלנו.  ניתן להתרשם מהמלצות של בוגרי ביה"ס כאן

אנחנו מציעים קורסי ערבית פרטיים ברמת פרימיום, המוצר העיקרי בחבילה לצד שיטת הלימוד וחומרי הלימוד האיכותיים שלנו הוא זמנו של המרצה שילווה אתכם ויקנה לכם את השליטה בשפה, המרצים של חיכמה עוסקים בתחום זה במשרה מלאה, עם ניסיון רב כחוקרים, מרצים, אנשי תקשורת ופעילות עסקית מול אוכלוסייה דוברת ערבית. זמינותם של המרצים שלנו מוגבלת ולפיכך אנו מעוניינים לעבוד רק מול לקוחות אשר לוקחים את הלימוד ברצינות הנדרשת.

עבורכם כסטודנטים הדבר יבוא לידי ביטוי בהפנמה עמוקה יותר של החומרים, הרחבת הסקרנות לתחום וכן  לימוד רחב יריעה, מהיר ומהותי יותר בצורה יחסית כך שבפועל אתם חוסכים בזמן ובמאמץ מצידכם.

האתר מוגן ומאובטח על פי דרישות האבטחה המחמירות ביותר, ניתן לשלם במזומן, בהעברה בנקאית/BIT, באמצעות כרטיסי אשראי: עד 3 תשלומים ללא ריבית או עד 12 תשלומים בקרדיט וב-Paypal.

♦ לאיזו רמה אני מגיע?
תלוי ברמה הנוכחית, ביעדים ובזמן המושקע, התייעצו איתנו קודם.

♦איזה קורס מתאים לי במידה ויש לי רקע מוקדם? השאלה היא – מה היעדים שלך? דבר איתנו.

♦ האם יש אפשרות לשיעור ניסיון? ככלל, המוניטין שלנו מדבר עבורנו, במקרים מיוחדים בלבד תינתן אפשרות לשיעור ניסיון בן 15 דקות בזום.

♦ היכן אתם מלמדים? אנחנו מלמדים במתכונת של זום וכן במתכונת של קורסים פרונטליים בחברות וארגונים.

♦ אתם עושים קורסים בחברות וארגונים?
בהחלט! אנחנו מגיעים לארגונים בכל הארץ ועורכים קורסי ערבית מותאמים או הרצאות בנושאי המזרח התיכון, למידע נוסף לחצו כאן

♦ יש הטבות לסטודנטים, גימלאים או קהלים שונים? המחירים זהים לכולם.

♦ איך יוצרים איתכם קשר?
ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות כתובת הדוא"ל הבאה: office@hikme.org.il
להתקשר אלינו למספר: 058-534-5505
להשאיר פנייה באמצעות האתר –  לחצו כאן
לשליחת פנייה באמצעות הווטסאפ – לחצו כאן

למידע נוסף: