חיכמה לימודי ערבית, פרסית והרצאות בנושאי המזרח התיכון גם באונליין

קורסי ערבית פרטיים - ללמוד בקצב שלכם

רוצים ללמוד ערבית מדוברת או ספרותית – תקשורתית בצורה יעילה עם מרצה דובר השפה כשפת אם?

מעדיפים ללמוד מהבית או מהמשרד ולהתקדם בקצב שלכם? שוקלים  ללמוד בקבוצה קטנה (עם חברים או בני משפחה)?

בין אם מדובר בקורס פרטי לאחד, קורס לזוג או קורס ערבית לשלושה משתתפים, בבית או במשרד, אנחנו הכתובת.

אנו מציעים מגוון קורסים פרטיים המאפשרות לכם ללמוד מביתכם / בית המרצה או במשרד עם מרצה מהשורה הראשונה, באמצעות תכנית הלימודים הפופולרית של חיכמה ובהתאמה אישית לצרכיכם.

ללמוד ערבית בקצב - קורס פרטי 1 על 1

החבילה המתאימה ללימוד ערבית בקצב אישי ובהתאמה  מקסימלית לצרכיכם, ניתן ללמוד בבית או במשרד, בהתאמה אישית (מדוברת / ספרותית / תקשורתית) ועל פי סטנדרט הלימודים המוביל של חיכמה.

הקורס נרכש בחבילות של 10 –  30 שעות: החל מבנק של  10 – 20 מפגשים בני שעה והחל מעלות של 2,500 ש"ח לסדרה בת 10 שעות 1 על 1 עם צוות המרצים הבכירים של חיכמה. עלות למפגש בודד שאינו במסגרת חבילה – 350 ש"ח.

ללמוד ערבית ביחד - קורס פרטי לזוג

החבילה המתאימה ללימוד ערבית עם חבר/ה, עם בן הזוג או עם ילדכם בבית או בחוץ בהתאמה אישית ועל פי תכנית הלימודים המובילה של חיכמה. חבילות במגוון תקציבים לסדרות של 10 – 15 – 20 שעות.

שיעורי ערבית פרטיים או בקבוצות

ללמוד ערבית בקבוצה - קורס פרטי ל-3

ללמוד בקבוצה קטנה של 3 אנשים: חברים, בני משפחה או מכרים, בבית או במשרד, בהתאמה אישית ועל פי תכנית הלימודים המובילה של חיכמה. חבילות במגוון תקציבים לסדרות של 10 – 15 – 20 שעות.

לימוד ערבית מדוברת פרטיים או בקבוצות

צרו קשר

בית הספר לערבית ומזרח תיכון

בית הספר לערבית ומזרח תיכון

ביה"ס ללימודי ערבית ומזרח תיכון "חיכמה" הוא בית הספר המוביל מסוגו ללימודי השפה הערבית המדוברת, הערבית הספרותית והלשון הערבית של אמצעי התקשורת