עדכונים וחדשות

קורסי ערבית מדוברת

קורסי ערבית מדוברת

רשת חיכמה – התכנית ללימוד ערבית מזמינה את הקהל הרחב להצטרף לקורסי הערבית המדוברת המתקיימים בפריסה ארצית. מסלול ערבית מדוברת בנוי מ-3 שלבים כאשר השלב הראשון הוא קורס ערבית מדוברת למתחילים (מיועד לחסרי רקע מוקדם) אשר מעוניינים לעשות את הצעד הראשון לקראת דיבור שוטף ובטוח. לאחר סיום הקורס ניתן להמשיך לקורסי ערבית מדוברת לממשיכים (רמה ב') ולמתקדמים (רמה ג').

הקורסים מתקיימים בערים: רמת גן, רחובות, שוהם, רעננה, חיפה ואורנית בתדירויות ובמתכונות שונות.

 רחובות – "בית גל", רחוב אלי הורוביץ 19
 רמת-גן – "אוניברסיטת בר אילן", רחוב מקס ואנה ווב 1 
 רעננה – "המכללה העירונית", רחוב קרן היסוד 75 
 שוהם – "הקתדרה להשכלת מבוגרים", רחוב עמק איילון 32

קורסי ערבית מדוברת למתחילים מתאימים לחסרי רקע או לבעלי רקע מינימלי בשפה הערבית המדוברת. הקורס מתאים גם לבעלי רקע בערבית ספרותית אשר רוצים להרחיב את ידיעתם גם לשפה המדוברת הארצישראלית.

קורסי ערבית מדוברת לממשיכים וערבית מדוברת למתקדמים דורשים רקע מוקדם וביצוע מבדק שפה טלפוני.

מטרת קורס ערבית מדוברת למתחילים היא פיתוח יכולות הדיבור הבסיסי של המשתתפים בערבית המדוברת העירונית תוך היכרות עם מאפיינים תרבותיים, נימוסים, מוסיקה והווי.

ישנו דגש רב על שימושיות והקניית יכולות ביטוי מוכחות למשתתפים כאשר הקורס מתאים למגוון שימושים: עבודה, העשרה, התמצאות ולכל מי שמעוניין לרכוש יכולות דיבור בלהג הערבית העירונית הארצישראלית.

לאחר סיום קורס ערבית מדוברת למתחילים באפשרותכם להשתתף במפגשי רענון תקופתיים ללא עלות על מנת לתחזק ולשמור את הערבית שרכשתם ו/או להתקדם לקורסי ההמשך.

לקריטריוני ההנחות המלאים לחצו כאן
ל
מדיניות ההרשמה לקורסים לחצו כאן

*מחיר הקורס כולל את כלל חומרי הלימוד
*ההרשמה מותנית במספר מינימלי של נרשמים / על בסיס מקום פנוי
*התכנית שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים בתכנית הקורס או בתאריכי הסיום על פי שיקול דעתה

ממליצים עלינו

עברתי קורס ערבית מדוברת למתחילים. קורס ברמה מאוד גבוהה (הרבה יותר ממה שציפיתי), שמועבר בצורה מעולה. גולן הוא מורה נהדר שיודע איך להעביר חומר בצורה שלא ראיתי דומה לה. אני ממליץ בחום לכל מי שחושב להתחיל ללכת את צעדיו הראשונים בערבית לעשות זאת באמצעות חיכמה!
אלעד דל
אלעד דל
20:08 01 Jun 17
רציתי מאוד ללמוד ערבית ובסיס לכתיבה וקריאה. יאמר לזכותו של המורה ביבי, מקצוען אמיתי, העביר את חומרי הלימוד ברמה מקצועית רצינית עם הסברים על הרקע ההיסטורי ובכלל. הלימודים היו מעניינים מאוד. אני מבקש להודות ולהוקיר לך תודה. לי אין ספק בעתיד, חיכמה אני בא. אני השגריר שלכם בשטח
משה משה
משה משה
15:22 14 Jun 17
קורס מעולה ללימוד ערבית גם למי שאין לו ידע מוקדם, היינו קבוצה מגוונת מאד וכל אחד מאתנו הצליח ללמוד ולהתקדם ממש יפה. מורה מעולה, תכנית לימודים חכמה ורלבנטית לחיי היום יום. מומלץ
Hana Ftaya
Hana Ftaya
07:10 19 Mar 17
תודה לגולן ורוני על קורס מעניין, מלמד, מצחיק וכייפי !! הקורס מומלץ מאוד ונותן בסיס מעולה לדיבור בשפה הערבית .
Adi Sandler
Adi Sandler
17:32 19 May 17
תמיד רציתי להגשים חלום ולדעת מה מדברים לידי בערבית. הלימודים בחיכמה מהנים מאוד, ממש כייף ללמוד שפה חדשה.הצוות של המורים מאוד מקצועי, יודעים על בוריה את השפה וגם מקבלים ערך נוסף של מבטאים שונים שלא הכרתי קודם.ממליצה בחום על הצוות של חיכמה לכל מי שמעוניין ללמוד את השפה הערבית. קרן.
keren leshem
keren leshem
11:11 17 Mar 17
הקורס, בהנחית מר גולן ברהום, אכן הכניס אותי לעולם השפה הערבית.נהנתי מחווית הלמידה, ומהאנרגיה החיובית שגולן העביר אלינו במהלך השיעורים.ההכנה שלו לשיעורים היתה מקצועית ורצינית. כמוה גם ההופעה החיצונית.נקודה לשיפור: יש לאפשר, לעיתים, דו-שיח בערבית בין התלמידים. וזאת משום ששיחה בין תלמידים שונה לגמרי משיחה בין תלמיד למורה.תודה, אהרון דוידי
אהרון דוידי
אהרון דוידי
17:59 23 Nov 17
. נהניתי מאד! מצויין! מעניין, מקצועי, מובנית, מאתגר, מורה מקסים שמעודד, מאתגר . ומחמיא . . תודה רבה על החוויה החיובית אסתר קנטור
אליעזר קנטור
אליעזר קנטור
08:36 18 Feb 18

יש לכם שאלות? נשמח לענות

שתפו עם חבריכם ברשתות החברתיות

פייסבוק
גוגל פלוס
טוויטר
לינקדאין