לימודי ערבית חיכמה

מכון חיכמה ללימודי ערבית ומזרח תיכון קורסי ערבית מדוברת וספרותית, הרצאות על המזרח התיכון בפריסה ארצית

קורס ערבית מדוברת אונליין למתחילים

אצלנו שימושיות היא שם המשחק

קורס ערבית מדוברת אונליין מתאים לכל גיל, זמנים ושעות גמישות אין צורך ברקע מוקדם ליווי צמוד של מרצה

חיכמה לימודי ערבית גם באונליין

מורים פרטיים לקורס לימוד ערבית אונליין

לימוד ערבית מדוברת

רוני שלום​

מייסד ומנכ"ל קבוצת ערביק מדיה ייעוץ והדרכה, מרצה, ממייסדיה של התזמורת הישראלית למוסיקה מזרחית וערבית "פירקת אלנור"

גולי חיכמה ערביק מדיה

ג'ולי אבו עראג'

אחראית תכניות לימודים ופתרונות תוכן, מרצה, מעל 5 שנות ניסיון בהוראות מבוגרים. שפות: ערבית מדוברת / ספרותית, צרפתית, אנגלית​

גולן מרצים קורס ערבית מדוברת חיכמה

גולן ברהום​

מנהל הדרכה ופיתוח מקצועי, מרצה בחיכמה משנת 2015. שפות: ערבית מדוברת / ספרותית, צרפתית, אנגלית

חיכמה מרצים קורס ערבית מדוברת קובי

קובי אמיר​

מרצה בחיכמה משנת 2015. 5 שנות ניסיון בהוראת מבוגרים שפות: ערבית מדוברת / ספרותית, אנגלית

קורס ערבית מדוברת אונליין 1 על 1

מתאים לכל גיל, זמנים ושעות גמישות אין צורך ברקע מוקדם. בהדרכת צוות המרצים המוביל של מכון חיכמה ללימודי המזה"ת. לימוד ערבית אונליין למתחילים כולל אתר מתוקשב + הקלטות של המפגשים לצפייה חוזרת קורס אונליין בליווי צמוד של מרצה:


קורסי ערבית מדוברת למתחילים מתאימים לחסרי רקע או לבעלי רקע מינימלי בשפה הערבית המדוברת. קורס לימוד ערבית אונליין מתאים גם לבעלי רקע בערבית ספרותית אשר רוצים להרחיב את ידיעתם גם לשפה המדוברת הארצישראלית.

דרישות טכניות: מחשב / טאבלט / טלפון נייד עם חיבור לאינטרנט

קורס אונליין בליווי צמוד של מרצה: קורסי ערבית מדוברת למתחילים מתאימים לחסרי רקע או לבעלי רקע מינימלי בשפה הערבית המדוברת. הקורס מתאים גם לבעלי רקע בערבית ספרותית אשר רוצים להרחיב את ידיעתם גם לשפה המדוברת הארצישראלית.

מטרת קורס ערבית מדוברת למתחילים היא פיתוח יכולות הדיבור הבסיסי של המשתתפים בערבית המדוברת העירונית תוך היכרות עם מאפיינים תרבותיים, נימוסים, מוסיקה והווי.

ישנו דגש רב על שימושיות והקניית יכולות ביטוי מוכחות למשתתפים כאשר הקורס מתאים למגוון שימושים: עבודה, העשרה, התמצאות ולכל מי שמעוניין לרכוש יכולות דיבור בלהג הערבית העירונית הארצישראלית.

מה אומרים עלינו

עברתי קורס ערבית מדוברת למתחילים. קורס ברמה מאוד גבוהה (הרבה יותר ממה שציפיתי), שמועבר בצורה מעולה. גולן הוא מורה נהדר שיודע איך להעביר חומר בצורה שלא ראיתי דומה לה. אני ממליץ בחום לכל מי שחושב להתחיל ללכת את צעדיו הראשונים בערבית לעשות זאת באמצעות חיכמה!
אלעד דל
שיעורי ערבית אונליין עם ליווי אישי ויחס מצוין. השפה שלי השתפרה פלאים בזכות הקורס. ממליץ בחום!
סמי סבין
תמיד רציתי להגשים חלום ולדעת מה מדברים לידי בערבית. הלימודים בחיכמה מהנים מאוד, ממש כייף ללמוד שפה חדשה. הצוות של המורים מאוד מקצועי, יודעים על בוריה את השפה וגם מקבלים ערך נוסף של מבטאים שונים שלא הכרתי קודם. ממליצה בחום על הצוות של חיכמה לכל מי שמעוניין ללמוד את השפה הערבית.
קרן לשם
קורס מעולה ללימוד ערבית גם למי שאין לו ידע מוקדם, היינו קבוצה מגוונת מאד וכל אחד מאתנו הצליח ללמוד ולהתקדם ממש יפה. מורה מעולה, תכנית לימודים חכמה ורלבנטית לחיי היום יום. מומלץ
חנה

התחנה האחרונה שלכם ללימודי השפה הערבית, הרשמה לקורס לימודי ערבית מדוברת אונליין