דף הבית / חיכמה - בית הספר לערבית ומזרח תיכון / קורסי ערבית מדוברת / קורס ערבית מדוברת למתחילים מחזור פברואר- ביישוב שוהם (ההרשמה הסתיימה)

קורס ערבית מדוברת למתחילים מחזור פברואר- ביישוב שוהם (ההרשמה הסתיימה)

צוות חיכמה – התכנית ללימוד ערבית בשיתוף "חמש" המרכז להשכלת מבוגרים, מזמין את הקהל הרחב לקורס ערבית מדוברת למתחילים, אורך הקורס 12 מפגשים בני שעתיים מלאות, והוא מותאם לחסרי רקע בשפה הערבית המדוברת.

מתי?
הקורס ייערך פעם בשבוע בימי רביעי בין השעות 19:00 – 21:00 בערב החל מתאריך 17.2.2016 ביישוב שוהם, כותר פיס, רחוב כרמל 6, בהדרכת ראש התכנית ללימוד ערבית מר רוני שלום.

למי מיועד הקורס: למי שמעוניין לעשות את הצעד הראשון לקראת רכישת יכולות דיבור בלהג הערבית העירונית הארצישראלית.

למי מתאים הקורס: לחסרי רקע או בעלי רקע מינימלי בשפה הערבית המדוברת או לבעלי רקע כלשהוא בשפה הספרותית אשר רוצים להרחיב את ידיעתם גם לשפת הדיבור.

יעדי הקורס: להביא את הסטודנטים ליכולת דיבור בסיסי בשפה הערבית תוך היכרות עם מאפיינים תרבותיים, נימוסים, מוסיקה והווי.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]מחיר הקורס: 1,300 ש"ח בלבד. המחיר כולל את כל תכני הלימוד, הסטודנטים נדרשים לנוכחות ומעורבות מלאה במהלך השיעורים על מנת לעמוד ביעדי הקורס.

הרשמה
ניתן לשלם באשראי ובאמצעים נוספים, ההרשמה נעשית ישירות באמצעות הקתדרה להשכלת מבוגרים במספר: 03-972-3001 שלוחה 1.
לפרטים ומידע מקצועי על תכנית הקורס ניתן להתקשר לצוות ביה"ס: 050-345-5505 / 052-660-7031 או להשאיר את פרטיכם כאן על מנת שצוות ביה"ס ייצור עימכם קשר.

*אין צורך בידע מוקדם בשפה הערבית – מתחילים מנקודת האפס
*השיעור מתקיים בקתדרה להשכלת מבוגרים ביישוב שוהם
*עד 12 סטודנטים בכיתה
*פתיחת הקורס מותנית במספר נרשמים מינימלי
*ההרשמה על בסיס מקום פנוי